AURREKO ERRONKAK:
|
Maiatzaren 10a:
Ezkai Bizkai (akordeoia)
LORETXOA (Benito Lertxundi)
Ogiaren irabazlea: Maite Lacabe |
|
Maiatzaren 9a:
Juanjo Ventana (gaita)
DULCE AMOR (Gloria Estefan)
Ogiaren irabazlea: Jon G. |
|
Maiatzaren 8a:
Kolorin (tronpeta)
MUERTO EL AMOR (Los Zopilotes Txirriaos)
Ogiaren irabazlea: Miguel G. |
|
Maiatzaren 7a:
Laura Leache & Mirian Vidondo (saxofoi & flauta)
LA BIKINA (Rubén Fuentes)
Ogiaren irabazlea: Daniel San Martín |
|
Maiatzaren 6a:
Oihan Iturria (trikitixa)
ZAZPIAK OIHAL BATETIK (Xalbardin)
Ogiaren irabazlea: Mamen G. |
|
Maiatzaren 5a:
Sheila Orradre (flauta)
HALLELUJAH (Leonard Cohen)
Ogiaren irabazlea: Unai L. |
|
Maiatzaren 4a:
Ibai Zia (ahots eta kitarra)
AMERIKA (Bizardunak)
Ogiaren irabazlea: Uxue G. |
|
Maiatzaren 3a:
Félix Zia (gaita)
EUSKAL HERRIAN EUSKARAZ (Oskorri)
Ogiaren irabazlea: Ana Cosín |
|
Maiatzaren 2a:
Eneko Balda (DJ)
AITORMENA (Hertzainak)
Ogiaren irabazlea: Aitor A. |
|
Maiatzaren 1a:
Xabier Dendarieta (ahots eta kitarra)
MAKULUAK (Berri Txarrak)
Ogiaren irabazlea: Amaia Goñi |
|
Apirilaren 30a:
Oihane Jaso (ahots eta kitarra)
ILARGIA (Ken Zazpi)
Ogiaren irabazlea: M. C. Echarte |
|
Apirilaren 29a:
Leire Unzue (saxofoia)
HEAL THE WORLD (Michael Jackson)
Ogiaren irabazlea: Gaizka Arruti |
|
Apirilaren 28a:
Aritz Ugalde (ahots, piano eta txistua)
AMAREN BESOETAN (Sorotan Bele)
Ogiaren irabazlea: Juanjo V. |
|
Apirilaren 27a:
Ane Eugui (ahots eta kitarra)
PETER PAN (El Canto del Loco)
Ogiaren irabazlea: Idoia V. |
|
Apirilaren 26a:
Florita Eguiluz (ahots eta kitarra)
BRINDEMOS POR NUESTRO ENCUENTRO (Ricardo Ceratto)
Ogiaren irabazlea: Dora |
|
Apirilaren 24a:
Nati Biurrun (piano)
EVERY BREATH YOU TAKE (The Police)
Ogiaren irabazlea: Miguel G. |
|
Apirilaren 23a:
David Gutiérrez (akordeoia)
OI AMA ESKUAL HERRI (Benito Lertxundi)
Ogiaren irabazlea: Amalur |
|
Apirilaren 22a:
Maite Lacabe (ahotsa)
AVES ENJAULADAS (Rozalén)
Ogiaren irabazlea: M. C. Echarte |
|
Apirilaren 21a:
Joxean (Tolosa) (trikitixa)
PASTELERO (herrikoia)
Ogiaren irabazlea: Félix Cia |
|
Apirilaren 20a:
Pedro Mª Larrea “Pastorico” (bonbardino)
SINFONÍA DEL NUEVO MUNDO (Antonín Dvořák)
Ogiaren irabazlea: Alicia G. |
|
Apirilaren 19a:
Iñaki Antolín (bateria)
WE WILL ROCK YOU (Queen)
Ogiaren irabazlea: Sokorro |
|
Apirilaren 18a:
Miguel & Jon Goñi (tronpetak)
ARBOLA (Guk)
Ogiaren irabazlea: Cris Unzue |
|
Apirilaren 17a:
Laura Rodríguez (klarinete)
UN BESO Y UNA FLOR (Nino Bravo)
Ogiaren irabazlea: Dolores Echarte |
|
Apirilaren 16a:
Sandra Sánchez (ahotsa)
VOLVEREMOS A BRINDAR (Lucía Gil)
Ogiaren irabazlea: María Jesús |
|
Apirilaren 15a:
Patri Caro (trikitixa)
GOIZEAN GOIZIK (Benito Lertxundi)
Ogiaren irabazlea: Izaga Bizkai |
|
Apirilaren 14a:
Maite Garriz (ahots eta kitarra)
VIENTO DEL NORTE (Nando Agüeros)
Ogiaren irabazlea: Aitzitzi |
|
Apirilaren 13a:
Idoia Donazar (ahotsa)
NOS VOLVEREMOS A VER (La Raíz)
Ogiaren irabazlea: Bea Ibáñez |
|
Apirilaren 12a:
Ezkai Bizkai (ahots eta akordeoia)
ABERRIAREN MUGAK (Txomin Artola)
Ogiaren irabazlea: Maite Lacabe |
|
Apirilaren 11:
Juanjo Ventana (gaita)
PARA TODO EL AÑO (José Alfredo Jiménez)
Ogiaren irabazlea: Markel Arruti |
|
Apirilaren 10a:
Kolorin (tronpeta)
HAVANA (Camila Cabello)
Ogiaren irabazlea: Mari Carmen Ibáñez |
|
Apirilaren 9a:
Mirian Vidondo (flauta)
CHIQUITITA (ABBA)
Ogiaren irabazlea: Alicia G. |
|
Apirilaren 8a:
Fermintxo Sarriés (bateria)
FELICES LOS 4 (Maluma)
Ogiaren irabazlea: Félix Cía |
|
Apirilaren 7a:
Oihan Iturria (trikitixa)
IKUSI MENDIZALEAK (Sabino López de Gereño)
Ogiaren irabazlea: Olaia Sánchez |
|
Apirilaren 6a:
Sheila Orradre (flauta)
AI, SIMON! (herrikoia)
Ogiaren irabazlea: Izaga Bizkai |
|
Apirilaren 5a:
Ibai Zia (ahots eta kitarra)
564 (Hertzainak)
Ogiaren irabazlea: Aitziber Mar |
|
Apirilaren 4a:
Félix Zia (gaita)
BARATZE BAT (Pier Paul Bertzaiz)
Ogiaren irabazlea: Mari Carmen Ibáñez |
|
Apirilaren 3a:
Eneko Balda (DJ)
SAGARRA JO (Kalakan)
Ogiaren irabazlea: Kle |
|
Apirilaren 2a:
Xabier Dendarieta (ahots eta kitarra)
QUIERO SER COMO TÚ (El libro de la selva)
Ogiaren irabazlea: Sandra |
|
Apirilaren 1a:
Oihane Jaso (ahots eta kitarra)
LA PUERTA VIOLETA (Rozalén)
Ogiaren irabazlea: Dora |
|
Martxoaren 31:
Leire Unzue (saxofoia)
I WILL SURVIVE (Gloria Gaynor)
Ogiaren irabazlea: Edurne |
|
Martxoaren 30a:
Aritz Ugalde (txistua)
XALBADORREN HERIOTZEAN (Xabier Lete)
Ogiaren irabazlea: Eider |
|
Martxoaren 29a:
Ane Eugi (ahots eta kitarra)
MARAVILLAS (Berri txarrak)
Ogiaren irabazlea: Patri |
|
Martxoaren 28a:
David Gutiérrez (akordeoia)
SARRI, SARRI (Kortatu)
Ogiaren irabazlea: Ana Silva |
|
Martxoaren 27a:
Maite Lacabe (ahots eta kitarra)
BIZIRIK GAUDELAKO (Olatz Zugasti)
Ogiaren irabazlea: Ana Cosin |
|
Martxoaren 26a:
Miguel & Jon Goñi (tronpetak)
GOIZIAN ARGI HASTIAN (Etxahun Iruri)
Ogiaren irabazlea: Sandra |
|
Martxoaren 25a:
Laura Rodríguez (gaita)
ÁNIMO PUES (herrikoia)
Ogiaren irabazlea: Alicia G. |
|
Martxoaren 24a:
Mila Barkos & Sandra Sánchez (ahots eta kitarrak)
RESISTIRÉ (Dúo dinámico)
Ogiaren irabazlea: Andrea Ventana |
|
Martxoaren 23a:
Patri Caro (trikitixa)
O SON DO AR (Luar na lubre)
Ogiaren irabazlea: Nahiara |
|
Martxoaren 22a:
Maite Garriz (ahotsa)
ESTOY HECHO DE PEDACITOS DE TI (Antonio Orozco)
Ogiaren irabazlea: Aitziber |
|
Martxoaren 21a:
Idoia Donazar (ahotsa)
BEGITARA BEGIRA (Vendetta) |
|
Martxoaren 20a:
Ezkai Bizkai (akordeoia)
TXORIA TXORI (Mikel Laboa) |
|
Martxoaren 19a:
Juanjo Ventana (gaita)
O SOLE MIO (Eduardo di Capua) |
|